#navbar { height: 0px; visibility: hidden; display: none; }

OOTD #9

Prieš keletą metų, kai dar gyvavo My Little Commode tinklaraštis, viena pagrindinių temų apie kurią rašydavau - secondhand'ų radiniai....

Prieš keletą metų, kai dar gyvavo My Little Commode tinklaraštis, viena pagrindinių temų apie kurią rašydavau - secondhand'ų radiniai. Tuo metu juos taip dievinau, jog stengdavausi kuo dažniau ištaikyti progą ten užsukti. Kaune žinojau geriausius taškus ir rasdavau nuostabiai dailių dalykų mažomis kainomis. Padidėjus užimtumui, įsidarbinus pilnu etatu - apsilankymai tapo super reti. Ir nors visuomet smagu nusipirkti naują drabužį, bet nu sorry, už marškinėlius iš pagrindinio miesto prekybcentrio mokėti 30 eurų neketinu, nebent jie žvaigždėmis ir aukso dulkėmis nubarstyti. 

Mano laimei - ne taip ir seniai išpuolė šiek tiek laisvo laiko, tad nuskubėjau į Humaną. Ėjau be jokio tikslo, bet vis dėlto gan kruopščiai išniukštinėjau švarkelių skyrių. Ir nors vieną džinsofkę jau turėjau, pamačiusi šią galvoje kartojau „tegul tinka“ mantrą. Kaip nekartosi, kai ir pati kaina neįtikėtina - 0,50 ct *reveransas laimingiems pusvalandžiams*. Dievaži, buvau pamiršusi ką reiškia džiaugtis tokiais radiniais!

O ar jus yra nudžiuginę kuistukų radiniai?

Taip pat skaitykite

3 comments

  1. Žiauriai gerai atrodo! Ir nepatikėsi, bet pati sau išsikėliau tikslą pagaliau susirasti tą torbulą džinsinį švarkelį ir jau rytoj stengsiuos prasibėgti per artiniausius "kuistukus" - gal pasiseks (*fingers crossed*)
    Linkėjimai, Laura

    AtsakytiPanaikinti
  2. Atrodo nuostabiai. Šis švarkas tik įrodo, kad tenai galima rasti daug išskirtinių rūbų :)

    AtsakytiPanaikinti