#navbar { height: 0px; visibility: hidden; display: none; }

OOTD #8

Vasara už.. tuoj! Širdyje sproginėja konfeti, kai pagalvoju apie ilgus naktinėjimus, basomis mindžiojamą žolę, nesuskaičiuojamas ledų por...

Vasara už.. tuoj! Širdyje sproginėja konfeti, kai pagalvoju apie ilgus naktinėjimus, basomis mindžiojamą žolę, nesuskaičiuojamas ledų porcijas ir nesuplanuojamus įvykius. Metai po studijų baigimo pasirodė kaip spragtelėjimas - negaliu patikėti, kad pernai išgyvenau bakalauro „džiaugsmus“, dabar visa tai atrodo taip tolima!
Šiuo metu mano didžiausias rūpestis - naujas tinklaraščio dizainas. Ieškau inspiracijų, dėlioju struktūrą ir labai tikiuosi, kad visišką atsinaujinimą pavyks pristatyti dar vasarą. Džiaugsmas užsiimti mėgstamais dalykais, kurti ir žiūrėti kas iš to išeis.
Šio įrašo žvaigždė - chaki spalvos liemenė. Visuomet labai nuvertindavau kiniečių parduotuves, viskas asociavosi su sintetika ir keistu maišelių kvapu. Tačiau viešint Kretoje, vieną dieną užbėgau į šalia namų esančią parduotuvę. Pirmas įspūdis toks ir buvo - made in China. Bet praeinant pro ilgą drabužių kabyklą akis kliudė mėgiama spalva ir medžiagos sukirpimas. Toliau viskas vyko labai greitai - mintyse sušmėžavo „noriu, reikia“ scenarijus, jis dar kartą pasikartojo pasimatavus super dailią suknelę, ir tuoj pat nuskubėjau prie kasos. Vietoj magnetuko - liemenė. Tokia lauktuvė sau žymiai smagesnė!
OOTD:
jeans & bag Mango
sneakers & t-shirt Zara

Taip pat skaitykite

5 comments

 1. Labai labai graži - as always! O liemenė tikrai nerealiai atrodo, puikus derinys!
  Linkėjimai,
  -Laura // http://brightbreezyblog.blogspot.lt

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Laura,
   kaip visuomet - negaili gražių žodžių! Ačiū! <3

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2017-08-29 11:23

  Labai super tavo blogas. Jis paprastas, bet ir kažkuom labai pritraukiantis. O kalbant apie chaki/samanų spalvą- ji mano mėgstamiausia, kaip tik įsigijau sau naują paltą, kuris būtent tokios spalvos ir yra: https://www.otto.lt/preke/moterims/drabuziai/striukes/kanga-roos-trumpas-paltas/62650274. Dar norėčiau įsigyti kažkokį panašų lietpaltį kitam sezonui: http://www.asos.com/asos/asos-duster-coat-with-loop-sleeve-detail/prd/725665SearchQuery=coat&clr=Pink&gridcolumn=1&gridrow=6&gridsize=3&iid=7256656&pge=1&pgesize=36&totalstyles=683&utm_source=Affiliate&utm_medium=LinkShare&utm_content=UKNetwork.1&utm_campaign=QFGLnEolOWg&link=15&promo=273171&source=linkshare&MID=35718&affid=2134&channelref=Affiliate&pubref=QFGLnEolOWg&siteID=QFGLnEolOWg-RGpin4HXpOVlvpXfMJkuuw, bet tokio kokio noriu jau nebeturi.. Reikės kur kitur paieškot.ps. gal tu žinai kokių gerų parduotuvių/e parduotuvių, kur galėčiau sau kokį lietpaltuką įsigyti? Ačiū tau!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na taip, šita liemenė tikrai derinuko 'žvaigždė' :) Man apskritai chaki spalva labai patinka - ji kartu ir neiššaukianti, bet ir kažkokio išskirtinumo turi bei visada man gamtos samanas primena :) Ir dar į batus atkreipiau dėmesį - jei ne paslaptis, kiek kainavo? :) Nes labai panašius buvau mačius čia - https://www.panorama.lt/parduotuves/ns-king - noriu kainas palyginti

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Paule,
   wow, ačiū! Beje, šis tinklaraštis jau kurį laiką neaktyvus, išsikrausčiau į smailyte.com :))

   Batus pirkau gan senokai, Zaroj, mokėjau 39 eur :)

   Panaikinti