#navbar { height: 0px; visibility: hidden; display: none; }

L'Occitane | Bijūnų ir Cedrat naujienų pristatymas

Yra vietų į kurias užsukęs tampi silpnas. Uoslė pasiduoda kvapų karuselei, akys fiksuoja dailiomis pakuotėmis lentynose sukrautus produkt...

Yra vietų į kurias užsukęs tampi silpnas. Uoslė pasiduoda kvapų karuselei, akys fiksuoja dailiomis pakuotėmis lentynose sukrautus produktus. Viena iš tokių parduotuvių - L'Occitane en Provence. Jau keletą metų esu ištikima būtent čia randamiems rankų kremams, o L'Occitane Thé Vert Green Tea kvepalai ilgą laiką buvo vieni mano mėgiamiausių. Ko gero aišku, kodėl negalėjau atsisakyti dalyvauti naujienų pristatyme.
Nuostabiai šiltą penktadienio vakarą buvo pristatytos dvejų - Bijūnų bei Cedrat linijų naujienos. Tai, kad mano dėmesį pasiglemžė bijūnai - akivaizdu nuotraukose, ha.

Cedrat - vyriškų produktų linija, tačiau gali būti tinkama ir drąsiai, savimi pasitikinčiai moteriai. Nebijokite eksperimentuoti! Kolekcija persismelkusi citronu su citrusinėmis bei medienos natomis. Kvapas gaivus, intriguojantis. Manau išsprendžiau artėjančios tėčio dienos dovanų dilemą!
Apie „Peony“ - bijūnų kolekciją, oficialiame puslapyje rašoma: „Viduržemio jūros pakrantėje sklando legenda apie nuostabaus grožio nimfą Peonią, kuriai taip meilinosi dievai, kad pavydi deivė pavertė ją gėle su tūkstančiu žiedų - bijūnu. Nuo tada grožio ir moteriškumo simbolis praskaidrina kiekvieną pavasarį akinančiomis spalvomis ir aromatu.“
Aprašymą perskaičiau jau po pristatymo, tačiau prisimenamas kvapas tikrai asociajuojasi su legenda. Labai moteriškas, gaivus, alsuojantis.
Ant rankos pajautėme įvairių produktų tekstūras. Pirmą kartą susižavėjau prausimosi aliejumi, o jo buteliuke išsaugotas tikras gėlės žiedas! Smulkmena, bet malonu. Apie „Pivoine Sublime“ puslapyje rašoma: „Tai švelnus prausimosi aliejus, kuris giliai valo ir padeda išlaikyti normalų drėgmės lygį. Po prausimosi aliejumi nelieka lipšnios plėvelės. Šis prausimosi aliejus gerai pašalina makiažą ir nešvarumus, odai suteikia švelnumo, gaivos ir spindesio.“
Nekantrauju išbandyti šias veido kaukes ir pasidalinti nuomone su Jumis! Kol kas prisimenu kvapą ir švelnią, rožinės spalvos kremo tekstūrą.
Pristatymus vertinu ne dėl gardžių užkandžių ar dailių vazose pamerktų gėlių. Be jokios abejonės visa tai paperka akis, tačiau tai neatsoja galimybės išbandyti produktų, kurie nepatenka į kasdienį krepšelį. Dar man patinka tai, jog praėjus dienai - dviem, galvoje išlieka labiausiai įsiminę produktai. Tai savotiškas filtras nešališkai nuomonei pateikti! Paskutinis produktas - „Perfecting“ veido purškiklis. Apie panašaus tipo priemones esu girdėjusi nemažai gero, tačiau dabar tvirtai apsisprendžiau įsigyti. Gaivai vasarą - taip!

Daugiau pristatymo akirmikų:

Taip pat skaitykite

1 comments

  1. Tavo nuotraukos kvepia! :))) Mane labai sudomino Cedrat, nes mėgstu pakankamai vyriškus/unisex kvapus, tad dažniausiai man moteriški būna per saldūs.. Bet va tėčiui kvepalų dovanoti, tikriausiai, nesiryžčiau, nes atrodo, kad tai taip individualu. Nors aišku, gal pabandytų ir patiktų, niekada negali žinot :) Bet aš savo tėčiui dovanas dažniausiai renku irgi iš naujų dalykų, tik daugiau ne daiktų, o naujų potyrių. Turiu omeny kažką panašaus: https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovanos-pagal-kategorija/dovanos-jubiliejaus-proga, tik ne visada perku jau kažką aiškaus - kartais ir pati sugalvoju kokį potyrį, pvz. praėjusį gimtadienį vežiausi tėtį savaitgaliui į Rygą - buvo visas apsipatenkinęs :))

    Na o grįžtant prie kvapų, ar jau visose Loccitane parduotuvėse galima rasti tų Cedrat? Labai norėčiau pauostyti pati to citruso ir medžio derinio :)

    AtsakytiPanaikinti