#navbar { height: 0px; visibility: hidden; display: none; }

Rich Witch House

Tai ne parduotuvė, tai drabužių namai. Nežinau kitos vietos Kaune, kur taip malonu užsukti! Kur kiekvienas daiktelis persmelktas istorij...

Tai ne parduotuvė, tai drabužių namai. Nežinau kitos vietos Kaune, kur taip malonu užsukti! Kur kiekvienas daiktelis persmelktas istorijos, o viduje kvepia kava. Kaskart užėjusi į tą mažą kambarėlį ištripstu tarp vintažinių suknelių, džinsofkių ir aksesuarų, knygų ant palangės ir kitokių daikčiukų. Rekomenduoju užeiti kai baigsis kantrybė trinti tų pačių prekybcentrių grindis ir vietoj planuotos nusipirkti suknelės, namo sugrįžti su maskarponės tortuku užanty.
Šiandien giriuosi, nes galiu ir noriu! 6dienis buvo toks pavykęs, jog ne tik saulė ir draugės kompanija džiugino, bet ir naujas pirkinys. Tądien laimė kainavo 6 eurus.
Niekada drąsiai nesijaučiau avėdama aukštakulnius, tačiau špilkas išmainęs pasaulis į storapadžius, storakulnius batus - nesuklydo. Nesuklydau ir aš. Žingsniai tvirti, jokios baimės išsisukti koją painiame Senamiesčio grindinyje ir išlaikytas orumas. Vasara, greičiau ateik!

Taip pat skaitykite

0 comments