#navbar { height: 0px; visibility: hidden; display: none; }

OOTD #5

Kurį laiką nejausdavau savaitgalių. Nemiegodavau iki pietų ir dienos nepradėdavau nuo žalios arbatos bei mėgstamiausių tinklaraščių. Tači...

Kurį laiką nejausdavau savaitgalių. Nemiegodavau iki pietų ir dienos nepradėdavau nuo žalios arbatos bei mėgstamiausių tinklaraščių. Tačiau tradicijos grįžta kartu su saule!
Perskaičiusi keletą dešimčių įrašų, išgėrusi didelį puodą (vadinti to puodeliu neapsiverčia klaviatūros klavišai) arbatos ir suvalgiusi porą nežemiškai saldžių karamelinių sausainių, išėjau į miestą. Žinoma prieš tai užturėjau nemenką ginčą su spintos turiniu. Ir apsivilkau tai, ko mažiausiai tikėjausi - baltus marškinius. Tai drabužis, kurio sąmoningai nenešioju kokius.. VISĄ GYVENIMĄ. Nepaisant buvusių mokyklos švenčių aktų salėje ar pasirodymo dramos būrelyje. Ir vakar aš tai padariau - apsirengiau ir neleidau jų mesti į šalį. Skambės juokingai - bet man tai buvo savotiškas iššūkis. Ir nors nesijaučiau pilnai savimi, ketinu įsigyti šiek tiek ilgesnius ir griežtesnio silueto marškinius. Galbūt tokie bus kaip tik man?
O kokią dalį Jūsų spintoje užima marškiniai?
OOTD:
white shirt Bershka
jeans CropTown
sneakers Zara
cap H&M
bag Mango

Taip pat skaitykite

0 comments