#navbar { height: 0px; visibility: hidden; display: none; }

C&D Style | Yves Delorme kolekcijos pristatymas

Žiemomis atriboju save nuo aktyvaus socialinio gyvenimo, nes esu siaubingai nepakanti šalčiui. Vertinu Gruodį už tą lengvą šaltuką, pūk...

Žiemomis atriboju save nuo aktyvaus socialinio gyvenimo, nes esu siaubingai nepakanti šalčiui. Vertinu Gruodį už tą lengvą šaltuką, pūkines striukes ir euforiją keliantį švenčių laukimą. Bet tik tiek. Po sausio 1 dienos trykštu noru deginti Morę ir vyti žiemą toli, maždaug iki kito gruodžio. Ha! O šiandien jau trečioji pavasario diena ir tai reiškia vieną - gyvenimą!

Užvakar lankiausi C&D Style parduotuvės S/S 17 prabangios Yves Delorme kolekcijos pristatyme. Nežinojau ko tikėtis, nes pirmą kartą ruošiausi stebėti ne drabužių, bet patalynės bei chalatų kolekciją. Tačiau viskas - pradedant kolekcija, baigiant nuostabia atmosfera bei gurmaniškais užkandžiais buvo pasakiška!

Naujausias namų tekstilės tendencijas pristatė iš Prancūzijos atvykęs Adrien de Raphelis. Žavus prancūziškas akcentas maloniai blaškė dėmesį, o galimybė iš arčiau įvertinti augalų motyvais persmelktus audinius mintimis nukėlė į Provansą.

Akis, širdį ir uoslę absoliučiai pavergė „Côte Noire“ kvapai namams. Rankų darbo gėlių žiedai „pamerkti“ juodame stikliniame inde atrodo itin rafinuotai. Pažadėjau sau įsigyti vieną kvapų, kai tik išsikelsiu į naują gyvenamą vietą.

O čia, kelios renginio akimirkos. Labai rekomenduoju neprabėgti pro šalį ir užsukti į C&D Style parduotuvę savo mieste. Juk pavasaris - metas atsinaujinti ne tik spintą, bet ir namus!

Taip pat skaitykite

0 comments