#navbar { height: 0px; visibility: hidden; display: none; }

2017 MUST-HAVE

Kiekvienais metais atsiranda drabužis ar aksesuaras, kurio nori visos. Galima ginčytis, kiek tas suvienodėjimas yra patrauklus apskritai, b...

Kiekvienais metais atsiranda drabužis ar aksesuaras, kurio nori visos. Galima ginčytis, kiek tas suvienodėjimas yra patrauklus apskritai, bet juk patrauklioms detalėmis sunku atsispirti! Taip buvo su chokeriais, beanie kepurėmis, kniedėmis ir kiaurais keliais, o šiemet kaip?

7dienio vakarą leidau super maloniai: žiūrėjau į nuostabiai gražių kolekcijų nuotraukas, skaičiau straipsnius ir rinkau medžiagą šiam įrašui, kuriame tuoj pat pristatysiu drabužių bei aksesuarų 2017 TOP10.

1. DŽINSAS
Ačiū, Levi Strauss, kad į mūsų gyvenimus atnešei ne ką kitą, o džinsą! Šiam audiniui pagarba atiduodama jau ne vieną sezoną, bet argi reikia stebėtis? Vis dėlto, jei praėjusį sezoną norą įsigyti džinsinį švarkelį užgožė dvejonės, šiais metais joms nepasiduok ir įsigyk! Su aplikacijomis ar be jų, puoštą įvairiomis detalėmis ar visiškai minimalistinį. Neignoruok bei džinsinių suknelių ar sijonų!

2. ŠNEKANTYS MARŠKINĖLIAI
Kurį laiką negalėjau ramiai žiūrėti į apipaišytus ar aprašinėtus marškinėlius. Viskas atrodė taip stipriai nuvalkiota, neįdomu ir pažymėta, jog gerus dvejus metus rinkausi tik vienspalvius audinius. Tačiau! Pagaliau akcentuojamas ne tik dailus piešinėlis, bet ir žinutė, kuri nusako apie Tavo požiūrį ir vertybes. Metas parodyti ką manom!

3. SKIRTINGI AUSKARAI
Gerai, šis trend'as nėra mano absoliutus favoritas ir greičiausiai dėl to, jog retai įsisegu auskarus. Tačiau neįmanoma neatkreipti dėmesio į masyvias, žėrinčias, spindinčias, besimainančias, pečius siekiančias skirtingas auskarų porų komplektacijas.

4. SPORT SPORT SPORT
Kai klasika susimaišo su sportiniu stiliumi - atsiranda kažkas nepaprasto, be galo įdomaus, ryškaus, patogaus ir.. savito. Šiais metais tai pasijaus dar stipriau, todėl metas traukti satino sportinius kostiumus, unisex džemperius, ir nebijoti derinti su pieštuko formos sijonais, ryškiomis lūpomis ar netikrais deimantais nusagstytais auskarais. Beje, dar vienas TAIP old school'iniams sportbačiams!

5. DRYŽUOTA
Be jokios abejonės - juodi balti dryžiai - klasika, tačiau šiemet verta garderobą papildyti ryškiaspalviais, stambių linijų drabužiais: megztomis suknelėmis, sijonais, megztiniais, marškinėliais, kelnėmis, etc. Spalviname miestą!

6. PUOŠKIMĖS
Prabangiai atrodančios medžiagos, blizgūs audiniai - nuo šiol ne tik vakarui! Daugiau šventės mūsų kasdienybėje, daugiau įkvepiančių minčių! Beje, žiemos išpardavimai puiki galimybė įsigyti metallic klostuotą sijoną už itin patrauklią kainą!

7. MARŠKINIŲ SUKNELĖ
Nors tokio tipo suknelės buvo rekomenduojamos ir anksčiau, šiais metais jos niekur nedingsta. Mano favoritės - griežto silueto, šaltų šviesių tonų bei languotos.

8. MAŽA DAILI RANKINĖ
Taip! Pakaks rankinėje nešiotis visą savo gyvenimą, metas įsigyti kažką super minimalaus arba nusagstyto įvairiaspalvėmis detalėmis. Visiškai įsimylėjau Fendi 2017 Pavasario / Vasaros kolekcijos rankines (Nr. 1, 5, 6), atrodo, pulsuoja gyvybe!

9. PLATFORMINIAI AUKŠTAKULNIAI
Praėjusiais metais kasdienė avalynė buvo pažymėta įvairiaspalviais sportbačiais, šiemet - platforminiais aukštakulniais.

10. ĮSTRIŽAI
Tendencija apnuoginti pečius šiais metais susiaurėjo iki vieno peties atidengimo - vasara, ateik čia!

Nuotraukos: pinterest

Taip pat skaitykite

2 comments

 1. Aš truputį pasimečiau dėl batų.. Tai sportinė avalynė praeitais metais buvo madoje ar ir šiais? :) Man labai gražu tokie kulnai - stori, ryškūs, tik kad su mano nugara, tai nelabai su tokiais.. Tai avalynė šį pavasarį bus panaši kaip ir visais metais.. na, nebent kokie įdomesni sportbačiai - tik dar klausimas - ar tik oldschool'iniai ant bangos, ar va ir Nike tiktų? Visgi nike visada populiarūs...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Saulė Va, ačiū, kad skaitai Seventh Carousel ir komentuoji, be galo malonu!
   Apie batus. Praėjusiais metais sportinė avalynė buvo atrasta iš naujo ir tapo geidžiamiausiu dalyku ever. Tačiau šiais metais ji niekur nesitraukia ir vis dar išlieka populiariosios avalynės viršūnėje. Patogu, puikiai dera prie klasikinių drabužių ir apskritai, bet kokį derinį stipriai pagyvina.
   Pastebėjau, jog šiais metais ypač pabrėžiami oldschool'iniai sportbačiai - pvz. balti adidas, tačiau lygiai taip pat gerai Nike! (koliaže apie sportbačius, atkreipk dėmesį į paskutinį paveikslėlį, kur mergina vilki rožinės spalvos kostiumą. būtent apie tokio tipo sportbačius ir eina kalba).

   Deja, man aukštakulniai nėra draugai. Tiek dėl nugaros, tiek dėl pomėgio vaikščioti didelius atstumus. Tačiau įsigyti vieną porą dailių aukštakulnių verta, jei yra proga ir žinai, kad daug vaikščioti nereikės. Man labiausiai patinka, jog jau kurį laiką akcentuojami storapadžiai batai, stambiu kulnu. Tokia avalynė patogi, pasirinkus tinkamą aukštį neturėtų varginti nugaros, o be viso to - super dailiai atrodo! :)

   Panaikinti