#navbar { height: 0px; visibility: hidden; display: none; }

1 year = 365 opportunities

Apie ką tik praėjusias šventes primena tik suplėšytas dovanų popierius ir kalnai šokolado. Kieme telkšančios balos kažką šneka apie pavas...

Apie ką tik praėjusias šventes primena tik suplėšytas dovanų popierius ir kalnai šokolado. Kieme telkšančios balos kažką šneka apie pavasarį, o aš kitaip girdėti ir nenoriu. Jei netyčia pašals, tikrai pyksiu ir burbėsiu, nes tai toleruotina tik per didžiąsias metų šventes, o ne po jų.
Lipimas ant sąžinės - nepaprasta Gruodžio savybė. Šįsyk Gruodį suasmeninu, nes vargu ar koks kitas mėnuo turi tiek galios kiek šis. Staiga aplinkinių širdyse atsiranda neregėti atjautos klodai, pagaliau aplankomi tie, kurie šiaip metų bėgyje atrodo nelankytini, pagaliau skiriamas laikas brangiausiems, mylimiausiems, artimiausiems. Pagaliau nors trumpam atsiranda suvokimas, jog iš tikrųjų gera būti su šeima! Su draugais! Palinkėjimai apie tai, kaip reikia branginti praleistą laiką su artimaisiais šokteli kaip žiemos išpardavimo nuolaidos prekybcentriuose. Padaugėja ranka rašytų laiškų, negrabių kepinių, o juose tiek meilės, jog apdovanotieji atleidžia už nuslydusią raidę popieriuje ar pajuodavusį sausainį. Kol vieni laukia Kalėdų, kiti - dėmesio. Toks ir skirtumas tarp tų vertybių. Beje, tas pats periodas skatina pagalvoti apie save, savo klaidas ir savo pasiekimus, savo svajones ir sparčiai artėjančių metų tikslus. Tuomet sausio 1 dienos laukiama kaip išganymo, kaip išpirkimo, kaip naujo gyvenimo starto. Bet jau pirmą savaitę susiduriama su žiauria gyvenimo realybe - pasirodo, savo tikslus turi pasiekti pats. Ir štai tada tiek laukta, idealizuota tobulo gyvenimo idėja nukeliama tik kokius 52 kartus iki pat kitų metų, visai kaip dieta nuo 1dienio.

Šiais metais linkėjimą rašau nei anksčiau, nei vėliau - lygiai tarpušventį. Mažiau stereotipų, daugiau tolerancijos, mažiau pykčio ir daugiau vidinės ramybės. Mažiau gėdos, daugiau drąsos. Daugiau pasimatymų. Daugiau idėjų. Daugiau projektų. Daugiau to jausmo, kai nieko netrūksta. Nelaukit 1dienio ar sausio 1-os, veikit dabar.

Su artėjančiais Naujaisiais metais!

Taip pat skaitykite

0 comments