#navbar { height: 0px; visibility: hidden; display: none; }

Any plans?

Pripažįstu. Turiu nesveiką maniją viską užsirašinėti. Pilnai išnaudoju darbo knygą ir dar papildomas kitas 3 užrašines, jokiu bū...


Pripažįstu. Turiu nesveiką maniją viską užsirašinėti. Pilnai išnaudoju darbo knygą ir dar papildomas kitas 3 užrašines, jokiu būdu neignoruoju telefone esančių priminimų, google docs’ų ir kalendoriaus. Ir net bijau pagalvoti apie visus išplėštus ar kitaip atsitiktinai atrastus lapelius, kurių galima rasti tose pačiose užrašinėse, kuprinėje, kišenėje ar po telefono dėkliuku. Užrašai visur! Valio!

Gimtadienio proga nuo mylimos draugės gavau naują užrašinę, kurią dedikuoju Seventh Carousel užrašams. Kad jokios mintys nedingtų!

Užtat artėja 2017-ieji, tad šiandienos planas toks: pagaliau padaryti tvarką savo užrašuose ir paieškoti idėjų naujam darbo knygos viršeliui. Tas pirmo, švaraus puslapio atsivertimas po Naujųjų metų nakties, iš tikrųjų kaip dovana. Kaip įkvėpimas. Kaip tas daugelio minimas “naujos pradžios” etapas gyvenime. Ir nors gali pasirodyti jog dar anksti galvoti apie darbo knygą 2017-iems, bet patikėkit, tam, su kuo ruošiesi praleisti ištisus metus, turi skirti išskirtinį dėmesį. Praėjusiais metais pirmą kartą išbandžiau ZOOMBOOK teikiamą paslaugą - pati susimaketavau užrašinės viršelį. Tokį, kokio norėjau, tokį, su kuriuo išgyvenčiau metus. Tąkart nemokėjau kurti vektorinės grafikos, kokybiškai apdirbti nufotografuotų piešinių, tačiau ha! kai patinka, kai nori, tai ir išmoksti. O dabar: idėjos idėjos idėjos!

Taip pat skaitykite

4 comments