#navbar { height: 0px; visibility: hidden; display: none; }

2016 rudens must-have

Beveik pasibaigė pirmasis rudens mėnuo. Ir taip, po mėnesio laiko (!) sugalvojau parašyti įrašą apie šio rudens must-have ! Vėluoju ne tik...

Beveik pasibaigė pirmasis rudens mėnuo. Ir taip, po mėnesio laiko (!) sugalvojau parašyti įrašą apie šio rudens must-have! Vėluoju ne tik tinklaraštyje, bet ir gyvenime - vis dar neturiu nieko naujo, kas tiktų išskirtinai šiam rudeniui. O parduotuvių vitrinose sėdintys, stovintys ir kitaip būnantys manekenai kviečia į rudenišką spalvų ir dailių drabužių karuselę!

Kadangi dievinu praktiškumą, drabužius renkuosi pagal tai - kaip stipriai gatvėje žvilgsniais badys praeiviai. Jei jiems per daug neužkliūsiu - vadinasi gerai. Žinoma, su pavydu žvelgiu į merginas, kurios žirglioja Senamiesčio gatvelėmis avint aukštakulnius, sluoksniuoja įvairiaspalvius audinius, nebijo susisukti ant galvos turbano. Man tai - aukštasis pilotažas, kuris ne visai derinasi prie mano gyvenimo būdo. Bet šiandien ne apie tai. Dalinuosi savo rekomendacijomis, kokiais drabužiais vis dar galima užkariauti rudenį:
Mano favoritai - laisvo kirpimo paltai. Griežtuose drabužių siluetuose jaučiuosi nejaukiai. Ruduo - neišvengiamai lenkia drabužių sluoksniavimu, tad toks paltas ne tik bus patrauklus stiliaus akcentas, bet ir leis apsirengti daugiau drabužių po juo ir nevaržys judesių.

Akivaizdu, kad džinsas vis dar neapleidžia savo pozicijos ir išlieka lygiai taip pat populiarus kaip ir praėjusiais sezonais. Ypač gerai, jei džinsinis švarkelis yra padidintas. Tai neabejotinai vienas svarbiausių drabužių šį rudenį. Švarkelį galima derinti su įvairiomis suknelėmis, boyfriend ar slim tipo džinsais, marškiniais ar dailiomis palaidinėmis.

Didelis, storų siūlų megztinis - štai ko reikia, kad žvarbios dienos nebebūtų kančia. Man tokie megztiniai asocijuojasi su jaukumu ir namų šiluma. Be to, saulėtomis dienomis galima dėvėti vietoj palto ar striukės.
Be jokios abejonės, su trenksmu praėjusiais metais į mada sugrįžę megztukai aukštu kaklu vis dar nori būti nešiojami! Tinka prie tiesaus silueto ar pieštuko formos sijonų, slim ar boyfriend tipo džinsų, klasikinių kelnių, itin dailiai atrodo dėvimi po švarku. Paveikslėlyje matomi pavyzdžiai gal ne patys jaukiausi, tačiau polyvore.com tinklapyje galima pamesti galvą nuo pasirinkimų gausybės. Šiam pavyzdžiui parinkau super paprastus, puikiai kasdienai tinkančius megztinius.

Vis dar labiausiai džiuginantys akis ir kojas - grubaus tipo storapadžiai aulinukai ir be jokios abejonės, kol dar galima apnuoginti kulkšnis - sportbačiai. Pastarieji tinka prie bet ko! Nesistebiu kodėl sportbačių mada taip stipriai prigijo, galima tai vadinti mada be skausmo. Na, o toms, kurios dievina pabrėžti savo kojas, neabejotinai reikia įsigyti porą ilgaulių siekiančių kelius ar net virš jų. 
Nepamirškit sagių! Jos šį sezoną atlieka itin svarbų vaidmenį, jei norite pabrėžti savo asmenybę ir atrodyti šiek tiek kreizovai.

Šį vakarą visiškai pašvenčiau online parduotuvių katalogams ir polyvore.com puslapiui. Rinkau drabužius, kuriuos galima rasti šalies parduotuvėse ar secondhand'uose. Apie tai, kaip pasiilgau pastarųjų - kitame įraše. Nebijokit nuobodžiai atrodančių drabužių, juos galima pažadinti spalvingomis didelėmis skaromis, sagėmis ar kitais aksesuarais. O kartais užtenka netvarkingai surištų plaukų ir Jums tinkančio lūpdažio!

Prekių pavyzdžiai: Zara, H&M, Mango, Vagabond, Shopbop, Pintrill.

Taip pat skaitykite

0 comments